اخبار

بازی جدید The Lego Ninjago معرفی شد

The Lego Ninjago

The Lego Ninjago

کمپانی برادران وارنر، اعلام کرده که بازی The Lego Ninjago Movie Video Game که برگرفته از همین انیمیشن است، در دست ساخت بوده و در تاریخ ۳۱ شهریور (۲۲ سپتامبر) روی نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. به عبارتی بازی هم‌زمان با اکران فیلم لگو نینجاگو وارد بازار می‌شود.

و در ادامه…

در دنیای بازی The Lego Ninjago می‌توانید با شخصیت‌های لوید، نیا، جی، کی، کول، زین و مستر وو در هشت محیط مختلف که برگرفته از محیط‌های فیلم است، بازی کرده و به استاد هنر نینجاگیلیتی تبدیل شوید. از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به سیستم ارتقای سطح و خرید قابلیت‌های مختلف نظیر دویدن روی دیوار اشاره کرد و برای مبارزه با لرد گارمادون، شخصیت منفی بازی، از قدرت Spinjitzu استفاده کرده و با نابود کردن ارتش وی، سرزمین نینجاگو را نجات دهید.

در انتها مشخص شد که هر هشت محیط بازی، شامل یک سری چالش‌های دوجو می‌شود که در جریان آن باید با دشمنانی مبارزه کنید که مدام به تعداد آن‌ها اضافه خواهد شد. از طرفی بازی دارای حالت چند نفره محلی است که بازیکنان تا سقف چهار بازیکن در چهار حالت مختلف می‌توانند به صورت اسپلیت اسکرین با یکدیگر مبارزه کنند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا