اندروید

بازی موبایل Assassin’s Creed: Rebellion یک استراتژی مدیریتی است

Assassin’s Creed: Rebellion
یوبی‌سافت از یک بازی موبایل جدید در مجموعه‌ی «فرقه اساسین» یا همان Assassin’s Creed رونمایی کرده است. این بازی جدید، «فرقه اساسین:‌ شورش» (Assassin’s Creed: Rebellion) نام گرفته است و از نظر روند، بیشتر شبیه به «فال‌آوت شلتر» است تا یک بازی در مجموعه‌ی فرقه اساسین.

بازی Assassin’s Creed: Rebellion در سبک استراتژی مدیریتی ساخته شده و قرار است روی دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شود. بازی‌کننده‌ها در Rebellion مدیریت اساسین‌ها را در اسپانیای قرن پانزدهم بر عهده می‌گیرند. کنترل قلعه‌ی اساسین‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود و اتاق به اتاق، این قلعه را ارتقا می‌دهید. برای مثال می‌توان اتاقی ساخت که شخصیت‌ها را قوی‌تر می‌کند یا یک بخش ساخت اسلحه به قلعه اضافه کرد.

و در ادامه …

همانطور که در بازی پیشرفت می‌کنید، اتاق‌های جدیدتری آزاد می‌شوند و هم‌چنین اساسین‌های بیشتر و قوی‌تر را به خودمت می‌گیرید. این اساسین‌ها، هم شخصیت‌های جدید هستند که برای بازی Rebellion طراحی شده‌اند و هم شخصیت‌های معروف این مجموعه بازی‌ها. سپس این اساسین‌ها را برای انجام ماموریت، اعزام می‌کنید.

اساسین‌ها هر کدام به درد ماموریت خاصی می‌خورند. تمام کردن ماموریت‌ها، منابع ساخت و ساز بیشتری به شما می‌دهد تا هم اساسین‌ها و هم مقر فرماندهی خودتان را ارتقا دهید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا