بررسی

پایان فصل اول سریال عاشقانه و ادامه ی این سریال…

و همه چیز در سریال عاشقنه به خوبی تمام میشود.

ولی در دقایق آخر فیلم سکانسی را تماشا میکنیم که معلوم میشود که گیسو برای یک سازمان نا شناخته کار میکند و این شغل وی است .

و با دیدن این صحنه متوجه می شویم که این سریال عاشقنه ادامه دارد …

سلام خدمت دوستان عزیز
با بررسی سریال عاشقانه در خدمت شما هستیم .

این سریال به کارگردانی منوچهر هادی و با بازیگران معروفی همچون ساره بیات،حسین یاری ، پانته آ بهرام،محمد رضا گلزار ، هومن سیدی ، بهاره کیان افشار ، فرزاد فرزین و … با پخش خانگی و در فصل اول با ۱۷ قسمت ۵۰ دقیقه ای به پایان رسید .

این سریال زندگی سه خانوداده رو به تصویر میکشه که با هم روابط خانوداگی دارند . که با آمدن یک زن (گیسو) کمی زندگی آنها تحت تاثیر قرار میگیرد و متحول میشود .

زنی که رضا(حسین یاری) تصور میکند که خواهر نا تنی اوست ولی در پایان مشخص می شود که این زن ، زن حاج یونس (پدر رضا) بوده که به خاطر به دست آوردن اطلاعات شخصی برای سازمانی نا مشخص با وی ارتباط برقرار کرده و اطلاعات اورا به سرقت میبرد .
و به همین دلیل حاج یونس(مسعود رایگان) به او برای همین پرونده های حساس باج پرداخت می کند.

از طرف دیگر رابطه ی زیر زیرکی گیسو با سهیل است که به او برای پرداخت مهریه ۱۱۰ میلیون به او قرض میدهد و خانه اش را هم به او اجاره میدهد.
پگاه(زن سهیل) که از رابطه ی انها خبردار میشود و سهیل را تعقیب می کند به خانه ی گیسو میرسد و بالا میرود و بعد از مشاجره بین آنها با گلدون به سر می کوبد .

سهیل که دوباره به خانه ی انها می اید جنازه را میبیند و سعی میکند که خانه را مرتب کند و جنازه را نیز گم و گور کند .

و در سمتی دیگر رابطه ی ساختگی پیمان(هومن سیدی ) با درسا(بهاره کیان افشار) که برای لاتاری که برنده شده بود می باشد که برای آن می خواهد با عقد سوری از درسا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را بگیرد .

که در قسمت آخر سریال طبق معمول همه چیز به خوبی تمام می شود و پیمان و درسا با هم ازدواج می کنند و به خوبی و خوشی به ماه عسل می روند.

و رضا هم با بازجویی از دامون تهرانی (شوهر سابق گیسو) بی گناهی پدرش را اثبات می کند و همچنین سهیل و پگاه نیز از بند آزاد می شوند و زنش هم که قهر کرده بود به خانه بر میگردد .

و همچینین مدارکی که از پدر و برادر بزرگترش که پیش گیسو مانده بود را پس میگیرد .

و همه چیز به خوبی در سریال عاشقانه تمام میشود.

ولی در دقایق آخر فیلم سکانسی را تماشا میکنیم که معلوم میشود که گیسو برای یک سازمان نا شناخته کار میکند و این شغل وی است .

و با دیدن این صحنه متوجه می شویم که سریال عاشقانه ادامه دارد …

نظر شما در مورد سریال عاشقانه چیه؟؟؟

یک نظر

یک نظر

  1. Pingback: بررسی برترین سریال دنیا برکینگ بد(افسار گسیخته) - مجله آنلاین پنج ستاره

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا