اخبار

بسته الحاقی رایگان بازی Titanfall 2 با نقشه War Games منتشر شد

Titanfall

استودیو ریسپاون جدیدترین بسته الحاقی بازی Titanfall 2 را به طور رایگان در دسترس قرار داد و محتویاتی همچون نقشه‌های جدید، Execution‌‌ جدید و سومین اسلات برای سلا‌ح را به این بازی اضافه کرد. محتوای جدید به همراه آپدیتی به این بازی راه یافت که باگ‌های تایتانفال ۲ را برطرف و بهینه‌سازی‌هایی را نیز روی بازی اعمال می‌کند.

از آیتم‌های دیگر این DLC می‌توان به نقشه جدید Traffic در حالت Live Fire اشاره کرد. این نقشه مخصوص Pilotها در نظر گرفته شده است؛ طوری که پایلت‌ها را بدون تایتان‌ها در این نقشه رها می‌کند. سازندگان در توضیحات خود نوشته‌اند که این نقشه، یک سایت آزمایشی قدیمی است که پایلت‌ها در آن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

و در ادامه …

علاوه بر نقشه‌های جدید، یک Execution (حرکت کشنده) جدید برای Pilot، حالت Titan Brawl و اسلات سوم برای سلاح‌ها هم ضمیمه این بسته الحاقی شده است. پیش‌تر Pilotها فقط به سلاح اصلی و یک سلاح دوم یا سلاح ضد‌تایتان دسترسی داشتند؛ ولی حال می‌توانند به سلاح اصلی، سلاح دوم و سلاح ضد‌تایتان دسترسی داشته باشند و هر سه را در نبرد‌های خود استفاده کنند.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، یک بسته بروزرسانی به همراه محتوای جدید به این بازی اضافه شده است که ایراداتی را از بازی برطرف می‌کند. این بهینه‌سازی‌ها شامل رفع ایراد تعویض خشاب در حین انجام Execution و غیره می‌شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا