فیلم

تایید ساخت قسمت دوم Accountant

Accountant

Accountant

Accountant

این طور به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر در حال برنامه‌ریزی ساخت قسمت دوم فیلم اکشن هیجانی The Accountant (حسابدار) است. طبق گزارشی که سایت ددلاین (Deadline) آورده است گویا کمپانی برادران وارنر برای ساخت قسمت دوم هم بر روی کارگردانی گوین اوکانر و نویسندگی بیل دولاک حساب باز کرده و با آن‌ها در این رابطه صحبت‌هایی داشته است. طبق انتظار برای نقش اصلی هم بن افلک، بازیگر قسمت اول این فیلم، در نظر گرفته شده است. در این گزارش نام جاناتان ادوارد برنتال نیز برای بازی در فیلم جدید لیست شده است.

و در ادامه…

در فیلم The Accountant، بن افلک نقش شخصیت کریستین ولف را ایفا می‌کند که نابغه‌ی ریاضی است و به عنوان حسابدار آزادکار با برخی شرکت‌ها همکاری دارد. البته این تنها یک طرف داستان است و وی در پشت ماجرا با شرکت‌های نه چندان خوشنامی همکاری دارد که به آن‌ها در کارهایی همچون پول‌شویی و اختلاس کمک می‌کند و راه‌های فرار از مالیات را پیش پای آن‌ها می‌گذارد. در یکی از این همکاری‌ها، پیشنهاد بسیار خوبی را دریافت می‌کند، ولی اندکی بعد مشخص می‌شود که با قبول این پیشنهاد پای خود را به داستانی خطرناک باز کرده است.

 

فیلم The Accountant سال ۲۰۱۶ اکران شد و نقدهای متوسط و می‌توان گفت نه چندان خوبی را از منتقدین دریافت کرد. در این فیلم علاوه بر بن افلک، آنا کندریک، جی. کی. سیمونز، جاناتان ادوارد برنتال، جفری تامبر و جان لیسگو به ایفای نقش پرداختند. فیلم  با بودجه‌ی ۴۴ میلیون دلاری ساخته شد و توانست در گیشه چیزی در حدود ۱۵۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا