فیلم

تعداد صحنه های پس از پایان فیلم Spider-Man: Homecoming اعلام شد

Spider-Man: Homecoming

صحنه پس از پایان فیلم که در میان تیتراژ پایانی یا اواخر آن پخش می‌شود، به بخش جدایی ناپذیر و بسیار مهمی از دنیای سینمایی مارول تبدیل شده است. در این تصاویر اغلب به شخصیت و داستان‌های آینده فیلم‌های مارول استودیو اشاره می‌شود. تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم Spider-Man: Homecoming مشخص و اعلام شده است. طبق اطلاعاتی که منتشر شده، دو صحنه پس از پایان این فیلم وجود دارد. طبق خبری که وب‌سایت پولیگان منتشر کرده، روز جمعه نمایش اولیه فیلم Spider-Man: Homecoming برای منتقدان و برخی از طرفدارن شخصیت مرد عنکبوتی بود.

برترین و با کیفیت ترین عکس ها …

طبق اطلاعاتی توسط منتقدان منتشر شده فیلم دارای دو صحنه پس از فیلم هست که انها حق افشای ان را ندارند.شنیده شده که سونی و مارول حق افشا کردن ان را تا اکران رسمی فیلم (یعنی۱۶تیر)در ۱۶جولای ندارند.گفته شده یکی از صحنه ها بسیار مهم است. طبق شنیده ها واکنش منتقدان به فیلم بسیار خوب بودهومنتقدان از فیلم استقبال کرده اند.

فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است در تاریخ ۷ جولای امسال (۱۶ تیر) به روی پرده‌های سینما برود. تام هالند، مایکل کیتون، زندیا، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، تونی ریولوری، تاین دالی، بوکیم وودبین، مریسا تومه و رابرت داونی جونیور از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا