فیلم

رابرت دنیرو و ترایبکا جشنواره تولیدات تلویزیونی برگزار می‌کنند

برگزارکنندگان جشنواره فیلم ترایبکا قصد دارند پاییز امسال برای نخستین بار، یک جشنواره تلویزیونی مستقل و جدید را برگزار کنند. رابرت دنیرو به عنوان یکی از بنیانگذاران این رویداد سینمایی با انتشار بیانیه‌ای، از تصمیم به برگزاری جشنواره‌ای مستقل و مختص تولیدات تلویزیون خبر داده است: «ده سال پیش ما به جشنواره تلویزیونی نیازی نداشتیم. حالا، با تحولی که چه به لحاظ کیفیت و چه کمیت برنامه‌ها در چشم‌انداز تلویزیون رخ داده، برگزاری چنین رویدادی منطقی به نظر می‌رسد.»

به گزارش «ورایتی»، اولین دوره جشنواره تلویزیونی ترایبکا با نمایش برنامه‌های منتخب و نشست‌هایی با حضور عوامل و سازندگان بسیاری از سریال‌های تلویزیونی برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این رویداد، ۲۴-۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور تا ۲ مهر) در شهر نیویورک اعلام شده است. انواع و اقسام برنامه‌ها از شبکه‌های تلویزیونی، کابلی، دیجیتال و آنلاین در این رویداد شرکت خواهند داشت.

جشنواره فیلم ترایبکا در سال ۲۰۰۲ توسط رابرت دنیرو و جین رزنتال در واکشن به واقعه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ و همدردی با بازماندگان قربانیان حمله به برج‌های مرکز تجارت جهانی بنیان گذاشته شد. این جشنواره بعد از چند سال برگزاری، به ویژه در ششمین دوره‌اش تبدیل به جشنواره‌ای نسبتا معتبر و بین‌المللی شد. این رویداد سینمایی هر سال معمولا اواسط بهار برگزار می‌شود.در ادامه میتوناید این پست مربوط به سینمارا هم بخوانید در مورد پردرآمد ترین بازیگر زن جهان

سریال کمدی «با ایمی سداریس در خانه»، سریال «چیزهای بهتر» محصول شبکه اف ایکس، فصل دوم سریال «بازمانده برگزیده» با بازی کیفر ساترلند، سریال «گاتهام»، سریال حادثه‌ای «دروغگو» و سریال مستند «ببین اما با عشق» از جمله تولیداتی هستند که در دوره نخست جشنواره تلویزیونی ترایبکا به نمایش در می‌آیند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا