اخبار

سامسونگ از گلکسی اس ۸ در کره ۱.۳ میلیون دستگاه فروخت

سامسونگ

سامسونگ

سامسونگ

بر اساس آخرین آمارهای منتشرشده، فروش گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ از زمان عرضه در ۲۱ آوریل در کشور‌ کره‌ی جنوبی، از مرز ۱.۳ میلیون دستگاه عبور کرده است. بیش از دو ماه از زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در کشور‌ کره‌ی جنوبی می‌گذرد.

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به‌عنوان برادر بزرگ‌تر پرچم‌دار سامسونگ موفق شده‌اند روزانه ۱۱ تا ۱۲ هزار خریدار جدید به‌سوی خود جلب کنند که بالاترین آمار فروش یک گوشی هوشمند رده‌بالا در بازار کره‌ی جنوبی است.

و در ادامه …

آمارهای ارائه‌شده نشان از این دارند که گلکسی اس ۸ به‌تنهایی در طول ۳۷ روز اول عرضه بیش از یک میلیون دستگاه به فروش رفته که از این‌رو رکوردهای ثبت‌شده توسط گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۷ را شکسته است.

شماری از تحلیل‌گران اعلام کرده‌‌اند که تب اولیه‌ی خرید گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس فروکش کرده که اصلی‌ترین علت آن، نزدیک شدن به زمان رونمایی از نسل جدید آیفون‌ اپل است. آیفون ۸ قرار است به‌عنوان نسخه‌ای جدید که به مناسبت دهمین سال عرضه راهی بازار خواهد شد، تغییرات گسترده‌ای به خود ببیند.

  کمی بیشتر …

بررسی گلکسی اس ۸ سامسونگ؛ پرچم‌دار بدون حاشیه‌ی کره‌ای‌ها که آمده است تا خاطرات بد سامسونگ در سال ۲۰۱۶ را از ذهن طرفداران این کمپانی پاک کند.

سامسونگ پس از عرضه‌ی پرچم‌دار سال ۲۰۱۶ خود در دسته‌ی فبلت‌ها، با مشکلات متعددی مواجه شد؛ مشکلاتی که در نهایت این شرکت را مجبور به توقف تولید این گوشی هوشمند کرد؛ اما کره‌ای‌ها با درس گرفتن از این مسئله، تمام تلاش خود را به‌ کار گرفتند تا پرچم‌دار بی‌نقصی برای سال ۲۰۱۷ تدارک ببینند و تمام خاطرات بد سال گذشته را از ذهن کاربران پاک کنند.

گلکسی اس ۸ با وجود اینکه عرض کمتری در مقایسه با گلکسی اس ۷ دارد و البته کمی ارتفاع آن بیشتر است؛ اما ارگونومی کم‌نظیری دارد و عالی در دست جای می‌گیرد. کم شدن عرض گوشی به دلیل استفاده از نسبت تصویر ۱۸.۵ به ۹ در مقایسه با ۱۶ به ۹ در نسل قبلی، مهم‌ترین تأثیر را در بهبود ارگونومی گوشی داشته است. از طرفی حذف حاشیه‌های کنار گوشی و باریک‌تر شدن حاشیه‌های بالا و پایین، منجر شده است که به جای نمایشگر ۵.۱ اینچیِ اس ۷، در گلکسی اس ۸ شاهد یک نمایشگر بسیار بزرگ ۵.۸ اینچی باشیم. اولین باری که گوشی را در دست می‌گیرید، باورتان نمی‌شود که این یک گوشی ۵.۸ اینچی است. گوشی بسیار خوب در دست جای می‌گیرد و استفاده از آن با یک دست نیز بسیار آسان است؛ البته به شرط اینکه نخواهید نوار اعلان را به سمت پایین بکشید، چرا که افزایش ارتفاع گوشی باعث شده است با یک دست نتوان قسمت بالای گوشی را لمس و نوار اعلان را فعال کرد. با این‌ حال سامسونگ برای حل این مشکل، حالت کار کردن با یک دست را از طریق سه بار لمس دکمه‌ی لمسی هوم، در دسترس کاربر قرار داده است.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا