سریال

شبکه نت فلیکس رسما فصل اول سریال انیمیشنی کسلوانیارا منتشر کرد

نت فلیکس

فیلم‌هایی که از روی بازی‌های ویدیویی اقتباس شده‌اند عملکرد ضعیفی را داشته‌‌اند و از کیفیت لازم برخوردار نبوده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد که اکنون تهیه‌کنندگان به‌دنبال امتحان کردن شانس خود در دنیای تلویزیون هستند. شب گذشته، رسما فصل اول سریال Castlevania از شبکه نت‌ فلیکس منتشر شد. فصل اول این سریال انیمیشنی که تحت عنوان پارت اول شناخته می‌شود، در چهار قسمت تولید و منتشر شده است. زمان هر قسمت فصل اول این سریال حدود ۲۳ دقیقه است. این بدان معنی است که برای دیدن هر چهار قسمت فصل اول سریال Castlevania تنها یک ساعت و نیم زمان لازم خواهد بود.

ریچارد آرمیتاژ در نقش ترور بلمونت،‌ جیمز کالیس در نقش آلوکارد، مت فروئر در نقش بیشاپ، تونی آمندولا در نقش الدر، امیلی سوالو در نقش همسر دراکولا به‌نام لیزا تپس و آلخاندرو رینوسو در نقش سایفا بلنیدز، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در فصل اول سریال Castlevania حضور داشته‌اند. همچنین ماه گذشته، شبکه نت‌فلیکس اولین تریلر این انیمیشن را منتشر کرد. علاوه بر این، شبکه نت‌فلیکس سریال Castlevania را رسما برای فصل دوم تمدید کرده است. فصل دوم این سریال قرار است در هشت قسمت تولید و در سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

کار نوشتن فیلمنامه فصل اول سریال Castlevania بر عهده وارن الیس، نویسنده برجسته دنیای کامیک بوده است و آدای شانکار، کوین کلد، فرد سیبرت و وارن الیس به عنوان تهیه‌کننده در این سریال انیمیشنی حضور داشته‌اند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا