فیلم

شروع رسمی فیلمبرداری فیلم مورد انتظار Deadpool 2

Deadpool

Deadpool

هفته گذشته بود که رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول، تصویری را در شبکه‌های اجتماعی منتشر و اعلام کرد که تولید و فیلمبرداری فیلم Deadpool 2 آغاز شده است. با این حال، به نظر می‌رسد که فیلمبرداری و تولید این فیلم هنوز به شکل رسمی آغاز نشده بود. حال رینولدز تصویر دیگری را منتشر و اعلام کرده است که فیلمبرداری و تولید فیلم Deadpool 2 رسما آغاز شده و اولین روز فیلمبرداری این فیلم نیز به پایان رسیده است. او این تصویر را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده و گفته است که احساس بسیار خوبی دارد که بازگشته است.

و در ادامه …

علاوه بر این، تصاویر بیشتری نیز از شروع تولید و فیلمبرداری فیلم Deadpool 2 منتشر شده است که در برخی از این تصاویر شاهد خراب کردن تولد یک بچه توسط ددپول هستیم. همچنین در دیگر تصاویر شروع فیلمبرداری دنباله فیلم Deadpool به نظر می‌رسد که ددپول به دنبال یک نفر است.

رایان رینولدز در نقش ددپول، جاش برولین در نقش کیبل، زازی بیتز در نقش دومینو،‌ استفان کاپیساک در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک، جک کزی در نقش بلک تام، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، تی جی میلر در نقش ویزل، مورنا باکرین در نقش ونسا، کارا سانی در نقش دوپیندر و کوتسونا شیئوری در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Deadpool 2 تایید شده است. کارگردانی فیلم Deadpool 2 بر عهده دیوید لیچ خواهد بود. همچنین کار نوشتن فیلمنامه این فیلم مانند قسمت اول بر عهده پاول ورنیک و رت ریس بوده است.

فیلم Deadpool 2 قرار است در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا