سریال

فصل هشتم سریال Game of Thrones امکان دارد تا سال۲۰۱۹پخش نشود

Game Of Thrones

Game of Thrones

همیشه انتظار کشیدن برای طرفداران سخت بوده است و این مسئله در فصل هفتم بیش‌تر هم به چشم آمد؛ زیرا نسبت به تاریخ پخش فصل‌های گذشته، با چند ماه تاخیر مواجه شد. با این وجود، طبق اخبار جدید منتشر شده این احتمال وجود دارد که فصل هشتم (آخرین فصل سریال) بیش از یک سال تاخیر داشته باشد و تا سال ۲۰۱۹ میلادی هم پخش نشود.

این خبر در گفت‌وگوی اخیر کیسی بلویز (Casey Bloys) با سایت EW اعلام شده است. البته، این مسئله در حال حاضر فقط در حد احتمال است ولی با صحبت‌های بلویز، تحقق آن چندان هم دور از انتظار نیست. کیسی بلویز در ادامه در صحبت‌های خود اشاره کرده است که این دو فصل آخر بسیار عظیم و بزرگ و دارای صحنه‌های سینمایی زیادی خواهند بود؛ به خصوص فصل آخر که قرار است بزرگ‌ترین کار آن‌ها باشد. او در ادامه در صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که بر روی آثار بزرگ زیادی کار کرده‌اند ولی شاید بازی تاج و تخت بزرگ‌ترین آن‌ها باشد که دارای شخصیت‌های پیچیده و داستانی غنی است.

فصل هفتم سریال Game of Thrones «بازی تاج و تخت» در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۱۷ مصادف با ۲۵ تیر ۹۶ در شبکه‌ی HBO در آمریکا و روز بعد هم در دیگر نقاط جهان پخش خواهد شد. این فصل برخلاف فصل‌های قبلی که همگی ده قسمتی بودند، فقط هفت قسمت خواهد بود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا