فیلم

«مردعنکبوتی: بازگشت به خانه» بالاترین امتیاز را در وبسایت Rotten Tomatoes برای یک فیلم ابرقهرمانانه کسب‌کرد

مرد عنکبوتی

( مرد عنکبوتی : بازگشت‌به‌خانه)، بالاترین امتیاز یک فیلم ابر‌قهرمانانه در سایت Rotten Tomatoes (روتن تومیتوز)کسب کرده‌است.

با امتیاز ۹۴ درصد این فیلم هم‌رده‌ی فیلم‌های Spider-Man 2 (مردعنکبوتی ۲) در سال ۲۰۰۴، Iron Man (مردآهنی) ۲۰۰۸ و The Dark Night (شوالیه‌ی تاریکی) شده‌است. در یک مقایسه، فیلم ماه گذشته‌ی Wonder Woman (زن شگفت‌انگیز) امتیاز ۹۲ را بدست‌آورد.

Spider-Man: Homecoming (مردعنکبوتی: بازگشت به خانه) از دنیای سینماتیک مارول (MCU) به تنهایی در عنوان نخست ایستاده‌است. این فیلم با الهام‌گرفتتن از فیلم مردعنکبوتی اصلی مارول، یک کمدی است از گذشته‌ای که تام هالتد (Tom Holland)/ پیتر پارکر (Peter Parker) را دنبال می‌کند و یک توازن بین هویت دوگانه‌ی یک ابرقهرمان تازه که زندگی روزمره‌ی یک نوجوان دبیرستانی را هدایت می‌کند، برقرار کرده‌است.

برترین محصولات مد و اسپینر های زیبایی

فیلم با بازخورد‌های مثبتی روبرو شده‌است و با توجه به عملکرد خوب هالند (Holland) باید از وی تقدیر شود. بعضی از منتقدان می‌گویند فیلم به‌نظر می‌رسد بهتراست به‌عنوان یک کمدی نوجوانان مطرح شود نه یک درام ابرقهرمانانه، هر چند این موضوع باعث می‌شود که به فیلم تنوع بخشیده شود.

 

درباره مرد عنکبوتی

 

مرد عنکبوتی (به انگلیسی: Spider-Man) یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. او توسط استن لی نویسنده و خالق چندین ابرقهرمان معروف مارول و طراح چیره‌دستی به نام استیو دیتکو خلق شده است. در واقع در آن زمان سردبیر مارول چون پیتر پارکر یک نوجوان بود و فکر می‌کرد نوجوانان حتماً باید دستیار باشند با ورود او به دنیای کمیک استریپ مخالفت کرد. اما استن لی پیتر پارکر را وارد یک کمیک کم فروش مارول بنام فانتزی شگفت‌انگیز کرد و این کمیک رکورد فروش‌ها را شکست، و بالأخره مردعنکبوتی هم صاحب یک کمیک استریپ مختص به خود بنام «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» شد که پس از ۷۰۰ شماره پایان یافت و کمیک استریپی جدید بنام «مردعنکبوتی برتر» جای او را برای مدتی گرفت و پس از ۳۲ شماره دوباره این سری برگشت. البته مرد عنکبوتی کمیک استریپ‌های فرعی زیادی تا بحال داشته است. سری کمیک استریپ‌هایی مثل مرد عنکبوتی نهایی که هم اکنون صاحب یک سریال انیمیشنی است، مردعنکبوتی خارق‌العاده، تارهای مردعنکبوتی و …

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا