سریال

نقش اول سریال گارگاهان حقیقی(True Detective )را ماهرشالا علی بازی میکند

کاراگاهان حقیقی

کاراگاهان حقیقی

سایت Tracking Board گزارش کرده که علی نقش اصلی را در فصل سوم True Detective خواهد داشت. این اولین خبری است که درباره فصل سوم این سریال مبنی بر حضور دیوید میلچ در این پروژه شنیده‌ایم. هنوز جزئیات این نقش احتمالی یا داستان این فصل منتشر نشده‌اند.

و در ادامه…

تصور می‌شود میلچ برای کار با پیزولاتو که خودش دو قسمت جدید این سریال را برای فصل سوم نوشته انتخاب شده باشد. در حال حاضر، شبکه HBO رسما خبر پخش فصل سوم سریال  را اعلام نکرده و هنوز مشخص نیست میلچ بجای پیزولاتو این فصل را کارگردانی می‌کند یا خیر.

در اصل، پیزولاتو با شبکه HBO قرارداد داشته و اخیراً اعلام کرده که سریال Perry Mason را با رابرت دانی جونیر (Robert Downey Jr.) می‌سازد. این احتمال هست که فصل سوم این سریال بدون حضور او ساخته شود اگرچه شبکه HBO بعد از چند ناکامی، خیلی علاقمند به سریال‌های سه فصلی نیست.

 

کمی بیشتر

 

کاراگاه حقیقی (به انگلیسی: True Detective) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی ساختهٔ نیک پیزولاتو است و از شبکهٔ اچ‌بی‌او پخش می‌شود. فصل اول سریال، شاهد نقش‌آفرینی بازیگرانی چون متیو مک‌کانهی، وودی هارلسون، میشل موناهن و مایکل پاتس است. فصل اول این سریال در چند خط زمانی اتفاق می‌افتد و بر روی تحقیقات دو پلیس برای یافتن قاتلی سریالی که دست به‌جنایت‌هایی زده، طی مدت ۱۷ سال متمرکز است. فصل اول از ۲۴ ژانویه ۲۰۱۴ آغاز شد و در ۹ مارس ۲۰۱۴ به اتمام رسید و شامل ۸ قسمت بود. فصل دوم نیز به تعداد ۸ قسمت از ۲۱ ژوئن ۲۰۱۵ شروع به پخش شد. داستان فصل دوم در کالیفرنیا اتفاق می‌افتد و دربارهٔ همکاری سه افسر پلیس از سه اداره پلیس مختلف است که پس از پیدا کردن جسد فردی در کنار یک بزرگراه، به دنبال جنایاتی هستند که تبدیل به یک تجارت شده‌است. در این فصل بازیگرانی همچون کالین فارل، ریچل مک‌آدامز، تیلور کیچ، کلی رایلی و وینس وان ایفای نقش می‌کنند.

این سریال در فصل اول با نظرات مثبت و تحسین منتقدان روبرو شد؛ مجلهٔ آتلانتیک سریال کارآگاه حقیقی را «بهترین مجموعه تلویزیونی» خواند و متاکریتیک به این مجموعه، لقب «تحسین جهانی» داد. این سریال به سبک آنتولوژی ساخته شده است، بدین معنا که در انتهای هر فصل، داستان خاتمه یافته و فصل بعد با داستانی متفاوت و تیم بازیگری جدید ساخته خواهد شد.

شرکت اچ‌بی‌او در ژوئن ۲۰۱۴ فصل اول این سریال را به شکل دی‌وی‌دی و بلو–ری برای کاربران خانگی عرصه کرد که علاوه بر ۸ اپیزود اصلی مجموعه شامل حذفیات، مصاحبه با بازیگران اصلی و تی بون برنت، آهنگساز این فیلم است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا