فیلم

هکرها هم حریف بازی تاج و تخت نشدند

قسمت چهارم فصل جدید «بازی تاج و تخت» دو روز پیش از شبکه اچ بی او روی آنتن رفت و با ۱۰٫۲ میلیون بیننده، رکورد جذب مخاطب را شکست. این در حالی است که انتشار غیر قانونی فیلمنامه و همچنین نسخه کم‌کیفیت این اپیزود از سوی هکرها در روزهای گذشته، موجب هراس و نگرانی سازندگان پربیننده‌ترین سریال تاریخ اچ بی او شده بود.

بنابر آمار منتشر شده، جدیدترین قسمت فصل هفتم با پشت سر گذاشتن رکورد اپیزود افتتاحیه (۱۰٫۱ میلیون بیننده)، به لحاظ میزان مخاطب در میان سریال‌های حال حاضر تلویزیون پیشتاز است.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، آمار اخیر صرفا منحصر به شمار مخاطبانی است که از طریق گیرنده‌های تلویزیون به تماشای اپیزود چهارم نشسته‌اند و آمار کل مخاطبان این قسمت که از طریق دیگر پلت‌فرم‌های پخش از جمله سرویس آنلاین اچ بی او بیننده قسمت جدید بوده‌اند، هنوز اعلام نشده است.

کم‌تر از دو هفته پیش، هکرها با حمله سایبری به شبکه‌های رایانه‌ای اچ بی او مجموعا ۱٫۵ ترابایت اطلاعات شامل اپیزودهای پخش‌نشده تعدادی از سریال‌های این شبکه تلویزیونی و همچنین فیلمنامه قسمت چهارم «بازی تاج و تخت» را به سرقت بردند.

رییس و مدیر عامل اچ بی او با ارسال ایمیلی خطاب به کارمندانش، حمله سایبری اخیر را «ویرانگر، اضطراب‌آور و آزاردهنده برای همه ما» توصیف کرد. پیامدهای این نفوذ گسترده همچنان ادامه دارد و ظاهرا هکرها در جدیدترین اقدام علیه این شبکه، انتشار اطلاعات محرمانه‌ای را که از ایمیل‌های مدیران اچ بی او به دست آمده، آغاز کرده‌اند.

قسمت چهارم فصل جدید «بازی تاج و تخت»، یک‌شنبه شب گذشته روی آنتن رفت و بعد از «نبرد حرامزاده‌ها»، یکی از بی‌نظیرترین صحنه‌های نبرد جهان داستانی جرج آر. آر. مارتین را به تصویر کشید. ستاره‌ها و عوامل سازنده سریال از تیم نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی گرفته تا کارگردان و گروه جلوه‌های ویژه و افراد پشت صحنه، از چگونگی روند خلق این شاهکار جنگی در مقابل دوربین گفته‌اند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا