فیلم

کوئنتین تارانتینو فلم جدیدش را درباره خانواده منسون می سازد

کوئنتین تارانتینو یکی از مشهور‌ترین کارگردان‌های سینما و برنده جایزه اسکار است که همواره فیلم‌های وی طرفداران بسیار زیادی دارند. حال در جدید‌ترین اخبار سینما، سایت هالی‌وود ریپورتر اطلاعاتی از فیلم بعدی این کارگردان ارائه کرده است. بر این اساس کوئنتین تارانتینو قصد دارد فیلمی در مورد خانواده منسون بسازد؛ خانواده منسون نام گروهی تبهکاری در آمریکا به رهبری چارلز منسون بود که قتل‌های زیادی مرتکب شدند. بنا به گفته هالیوود ریپوتر، تارانتینو در فیلم جدیدش سراغ قتل‌های این خانواده خواهد رفت و قصد دارد از بازیگران بزرگی در فیلم جدیدش بهره ببرد.

بر این اساس اعلام شده که تارانتینو که پیش از این در فیلم Inglourious Basterds با برد پیت همکاری داشته، از وی برای حضور در فیلم جدیدش دعوت کرده است. وی همچنین ملاقاتی هم با جنیفر لارنس، بازیگر برنده اسکار، برای حضور در این فیلم داشته است. از دیگر بازیگران بزرگی که نام‌شان برای ایفای نقش در فیلم جدید تارانتینو مطرح شده می‌توان به مارگو رابی و ساموئل ال.جکسون اشاره کرد.

طبق اعلام هالیوود ریپوتر، تارانتینو کار‌های پایانی فیلم‌نامه فیلم جدیدش را انجام می‌دهد و قطعا در این فیلم به مرگ شارون تِیت، همسر رومان پولانسکی، هم اشاره خواهد شد. شارون تِیت در حالی که به مدت هشت ماه باردار بود، توسط اعضای خانواده منسون به قتل رسید. همچنین خانواده منسون در همان روز چهار نفر دیگر را نیز به قتل رساندند و در نهایت به دلیل این جنایات به حبس ابد محکوم شدند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا