فیلم

کوین فایگی تایید کرد که عواقب اتفاقات فیلم Avengers 4 روی فیلم Spider-Man: Homecoming 2 تاثیر خواهند داشت.

فاز سوم دنیای سینمایی مارول با تولید و اکران فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) در سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید و هفته گذشته اعلام شد که فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ۲ (Spider-Man: Homecoming 2) آغاز می‌شود. همچنین اخیرا تایید شده است که اتفاقات این فیلم دقایقی پس از پایان فیلم Avengers 4 آغاز خواهد شد. علاوه بر فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) که جمعه این هفته اکران خواهد شد، تا سال ۲۰۱۹ مارول استودیو در نظر دارد ۶ فیلم دیگر را که شامل فیلم‌هایی چون ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok)، پلنگ سیاه (Black Panther)، انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War)، مرد مورچه‌ای و واسپ (Ant-Man and the Wasp)، کاپیتان مارول (Captain Marvel) و Avengers 4 می‌شود، تولید و منتشر کند.

علاوه بر این، دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming نیز در تابستان سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. در مصاحبه با روزنامه تورنتو سان، کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، بار دیگر گفت که فیلم Avengers 4 نقطه عطف دنیای سینمایی مارول است و اضافه کرد که این فیلم پایانی بر اتفاقات سه فاز گذشته خواهد بود. همچنین او فاش کرد که رویدادهای این فیلم پیش‌زمینه اتفاقات فیلم Spider-Man: Homecoming 2 را ایجاد خواهد کرد.

با توجه به مصاحبه‌های گذشته فایگی، تانوس باید تاثیر بسیار مخربی در دو قسمت آینده فیلم Avengers به جای بگذارد. در فیلم Spider-Man: Homecoming شاهد آن هستیم که اولین فیلم Avengers هنوز تاثیرات خودش را روی این دنیای سینمایی حفظ کرده است و والچر و دیگر شخصیت‌های منفی این فیلم از بقایای به‌جامانده از حمله چیتاری‌ها به زمین و شهر نیویورک برای خود سلاح و لباس درست کرده‌اند. فایگی پیش از این در یک مصاحبه گفت که دنیای سینمایی مارول پس از فاز سوم وارد فازی کاملا جدید و متفاوت خواهد شد. در حال حاضر فیلم Avengers 4 در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران می‌شود .

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا