فیلم

اصغر فرهادی جدیدترین اخبار فیلم (همه می‌دانند) رامنتشر کرد

(همه می‌دانند)جدیدترین اطلاعات از داستان فیلم جدید اصغر فرهادی منتشر شد

اصغر فرهادی،(همه می‌دانند) کارگردان مطرح ایرانی که چند فیلم ایرانی از جمله فروشنده و جدایی نادر از سیمین را ساخته است، از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که قرار است این بار فیلمی در کشور اسپانیا و با بازی ستارگانی چون خاویر باردم، ریکاردو دارین و پنه‌لوپه کروز بسازد. حال در جدید‌ترین اخبار سینما، یک مجله اسپانیایی اطلاعاتی از داستان و بازیگران این فیلم ارائه کرده است. بر این اساس در این فیلم که با نام — (همه می‌دانند) در IMDB ثبت شده، بازیگرانی چون ادواردو فرناندس، خاویر کامارا و الویرا مینگس هم ایفای نقش خواهند کرد.

بهترین جایگاه را در بین کارگردان‌های ایرانی دارد. اصغر فرهادی، کارگردان فیلم‌هایی چون

فروشنده، جدایی نادر از سیمین و درباره الی، در رتبه هشتم حضور دارد

 

همچنین این مجله خلاصه‌ای از داستان فیلم را هم منتشر کرده که به شرح زیر است:

پنه لوپه کروز و ریکاردو دارین نقش یک زن و شوهر را بازی می‌کنند که در یک مراسم عروسی، دخترشان به یکباره ناپدید می‌شود. همه به دنبال دختر می‌گردند. در این میان خاویر باردم هم که از دوستان بسیار نزدیک این خانواده و صاحب تعدادی تاکستان است تلاش زیادی برای پیدا کردن این دختر می‌کند.

 

همچنین در دیگر اخبار مرتبط با فیلم جدید اصغر فرهادی، رسانه‌های اسپانیایی اعلام کرده‌اند که ساخت این فیلم از امروز (۳۰ مرداد) در شهر مادرید آغاز خواهد شد. البته این خبر هنوز رسما تایید نشده است.

شما در ادامه میتوانید این مطلب را درمورد اصغر فرهادی ودوتا از بهترین کارگردانان خوب ایران یعنی حعفر پناهی وعباس کیارستمی بخوانید

جعفر پناهی، اصغر فرهادی و عباس کیارستمی در بین بهترین کارگردانان قرن ۲۱

یک نظر

یک نظر

  1. Pingback: ایکس باکس وان: این کنسول حدود ۱۷ میلیون دستگاه خواهد فروخت ...

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا