بازی

ADS E3 2017 | اولین تصویر از بسته‌بندی Xbox One X منتشر شدند

ایکس باکس

Xbox One X

Xbox One X

در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت، بالاخره از کنسول قدرتمند اکس‌باکس‌وان اکس رونمایی شد. حال اولین تصویر از بسته‌بندی این کنسول نیز منتشر شدند. برای مشاهده‌ی تصاویر و دریافت اطلاعات بیش‌تر در ادامه‌ی مطلب با گیمفا همراه باشید.

اکس‌باکس‌وان اکس عضو جدیدی از خانواده‌ی اکس‌باکس‌وان خواهد بود که قادر به اجرای بازی‌ها با رزولوشن ۴k است. امروز مایکروسافت از شکل و شمایل بسته‌بندی زمان انتشار این کنسول رونمایی کرد. شما می‌توانید این تصویر را در زیر مشاهده کنید:

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، این جعبه رنگ پس‌زمینه‌ی مشکی خواهد داشت و در آن نماهایی از کنسول به‌نمایش گذاشته خواهند شد. بقیه‌ی موارد این بسته‌بندی همانند جعبه‌های سایر کنسول‌های خانواده اکس‌باکس‌وان، ظریف و مدرن است. از پشت جعبه نیز می‌توان دریافت که بازی Forza Motorsport 7 برای مایکروسافت از لحاظ بازاریابی اهمیت زیادی دارد و این شرکت تلاش می‌کند با استفاده از این بازی، زمینه‌های فروش بیش‌تر اکس‌باکس‌وان اکس را فراهم آورد.

موارد داخل جعبه نیز عبارت هستند از یک کنسول اکس‌باکس‌وان اکس یک ترابایت، یک دسته‌ی بازی، کابل HDMI و سیم برق.

و در ادامه …

اکس‌باکس‌وان اکس کوچک‌ترین اکس‌باکسی می‌باشد که تابه‌حال معرفی شده است و همچنین اولین کنسولی که سیستم خنک‌کننده‌ی آن به‌صورت مایع خواهد بود. این امر نشان می‌دهد مهندسی این کنسول قدرتمند تا چه حد پیشرفته است.

اکس‌باکس‌وان اکس در تاریخ ۷ نوامبر امسال (معادل سه‌شنبه، ۱۶ آبان سال جاری) با قیمت ۴۹۹ دلار به بازار روانه خواهد شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا