اخبار

E3 2017 | ساخت Halo بعدی به خوبی پیش ‌می‌رود اما هنوز آماده معرفی نیست

halo

Halo

Halo

پس از برگزاری کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت و عدم حضور نسخه جدیدی از سری عناوین Halo در آن، حال این شرکت به هواداران خود اطمینان داده که توسعه نسخه جدید به خوبی در حال پیشرفت بوده، اما هنوز زمان معرفی این بازی فرا نرسیده است.

با وجود آنکه شرکت مایکروسافت و سازندگان سری عناوین Halo، پیش از E3 عدم حضور نسخه جدید این عنوان در این مراسم را تایید کرده بودند، هنوز احتمال دارد که تعدادی از هواداران این سری عناوین، از عدم مشاهده یک Halo جدید در کنفرانس امروز شرکت مایکروسافت، غافلگیر شده باشند. حال رییس استدیوی سازنده این سری بازی‌ها در ۳۴۳Industries، در مورد دلیل عدم حضور نسخه جدیدی از سری عناوین Halo در مراسم E3، صحبت کرده است.

و در ادامه …

موسس استدیوی ۳۴۳Industries، خانم بانی راس (Bonnie Ross) در حساب کاربری خود در سایت توییتر اعلام کردند که، این استدیو «تماما بر روی Halo بزرگ بعدی تمرکز دارد». ایشان در ادامه بیان نمودند که ساخت بازی به خوبی پیش رفته، اما توضیح دادند که مایکروسافت «هنوز آماده رونمایی از آن نیست». شایان ذکر بوده که خانم راس مستقیما اسم Halo 6 را نیاوردند، اما به احتمال بسیار زیاد منظور ایشان از «Halo بزرگ بعدی»، پروژه ساخت همین عنوان بوده است.

خانم راس همچنین در سایت توییتر تایید کردند که Halo بعدی که در سبک اول شخص و تیراندازی منتشر شود، از قابلیت بازی با LAN پشتیبانی خواهد کرد. این تاییدیه پس از خبر وجود قابلیت Split-Screen در این عنوان منتشر شده، که اوایل سال جاری میلادی توسط خانم راس تایید شده بود. وجود این قابلیت خصوصا بعد از عدم حضور آن در Halo 5 The Guardians، خبر خوشایندی برای هواداران این سری عناوین است.

در حالی که هواداران سری Halo هنوز باید مدت زمانی بیشتری را قبل از دیدن نسخه بعدی این سری بازی‌ها منتظر بمانند، شرکت مایکروسافت اعلام نموده که امروز رونمایی در مورد عنوان استراتژی Halo Wars 2 خواهد داشت. خانم راس نیز در حساب کاربری سایت توییتر خود بیان کردند، که هواداران در طول برنامه Xbox E3 Daily Show امروز، می‌توانند منتظر معرفی جدیدی پیرامون این عنوان باشند. مدیر روابط عمومی استدیوی ۳۴۳Industries، آقای برایان جرارد (Brian Jarrard) نیز در تایید سخنان خانم راس، از یک رونمایی جدید برای این عنوان خبر دادند.

شایان ذکر است که کارگردان سری Halo آقای فرانک اوکانر (Frank O’Connor) نیز، مدتی بعد در مورد موضوع قبلی سخن گفته و اذعان نمودند که بخش عظیمی از تیم ۳۴۳، هفته E3 را در استدیو باقی مانده تا بر روی «بازی بزرگی بعدی در سری Halo»، کار کنند.

نهایتا در مورد آنکه چه زمان می‌توانیم انتظار شنیدن خبر جدیدی در مورد این پروژه «Halo بزرگ بعدی» داشته باشیم، آقای جرارد در یکی از پیام‌های خود در سایت توییتر با گفتن آنکه «مدت زمانی طول خواهد کشید»، اشاره داشتند که این عنوان به احتمال بسیار زیاد در مراسم Gamescom نیز حضور نخواهد داشت.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا