اخبار

آیا Uncharted: Golden Abyss ریمسترش برای PS4 عرضه می‌شود؟

Uncharted: Golden Abyss

Uncharted: Golden Abyss

بازی Uncharted: Golden Abyss در سال ۲۰۱۲ به عنوان انحصاری PS Vita عرضه شد و داستان قبل از Drake’s Fortune را تعریف می‌کرد. آرنه میر، مدیر ارتباطات ناتی داگ، در مصاحبه با Finder از احتمال ریمستر شدن این بازی برای عرضه بر روی PS4 گفت:

و در ادامه …

فکر می‌کنم این اتفاق غیرممکن نباشد. ریمستر شدن این بازی به طور کامل دست ما نیست. در نمایشگاه Eurogamer از شوهی یوشیدا در این خصوص پرسیدم، چرا که او در این خصوص تصمیم نهایی را می گیرد. نمی‌توان پاسخ قاطع “نه” داد. این بحث در رسانه‌ها زیاد مطرح نمی‌شود اما دلیلی برای این که این اتفاق رخ ندهد، نمی‌بینم.

با صحبت های میر و برنامه ناتی داگ برای عرضه بازی‌های Uncharted: The Lost Legacy و The Last of Us Part II به نظر می‌رسد که فعلا ریمستر Uncharted: Golden Abyss در برنامه های ناتی داگ جایی ندارد اما باید صبر کرد و دید که در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

 

کمی بیشتر

 

بازی Golden Abyss به جز Uncharted: Fight for Fortune که در سبک کارتی ساخته شده تنها نسخه‌ی با کیفیت ساخت AAA از این سری بوده که توسط استودیوی ناتی داگ تولید نشده است بلکه استودیوی اس‌سی‌ای بند، یکی از استودیوی‌های زیر مجموعه‌ی سونی که بیشتر بخاطر ساخت مجموعه‌ی Syphon Filter معروف است طی سال ۲۰۱۲ میلادی آن را به عنوان یک نسخه‌ی فرعی برای کنسول دستی تازه عرضه شده‌ی پلی‌استیشن ویتا منتشر کرد. خود بازی در زمان خود توانست به طور کلی نظرات مثبتی از سوی منتقدین دریافت کند. آرن میر یکی از مدیران روابط عمومی استودیوی ناتی داگ چندی پیش طی نمایشگاه EGX که در اروپا برگزار شد در مصاحبه‌ای توضیح داد که اضافه کردن نسخه‌ی Golden Abyss به کالکشن به طور جدی توسط مدیران استودیو تحت نظر بود اما در پایان تصمیم گرفته شد که سه نسخه‌ی عرضه شده بر روی کنسول پلی‌استیشن ۳ یعنی Drake’s Fortune، Among Thieves و Drake’s Deception برای آماده سازی طرفداران قدیمی و جدید به منظور پایان بندی داستان در نسخه‌ی Uncharted 4: A Thief’s End که قرار است طی سال آینده میلادی منتشر شود، در این مجموعه قرار بگیرد. میر در ادامه گفت:

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا