فیلم

زمان اکران فیلم Wonder Woman 2 مشخص شد

wonder woman

سه‌شنبه عصر از طرف شرکت برادران وارنر خبر رسمی درباره فیلم Wonder Woman 2 «زن شگفت‌انگیز ۲» منتشر شد؛ و پس از آن طی یک خبر رسمی اعلام شد که، گال گادوت برای بازی در ادامه‌ی فیلم Wonder Woman «زن شگفت‌انگیز» بازخواهد گشت. با سینماگیمفا در ادامه همراه باشید.

فیلم Wonder Woman 2 به تازگی از طرف شرکت برادران وارنر تاریخ برای انتشار دریافت کرده است. Wonder Woman 2، که ادامه‌ی فیلم امسال این ابرقهرمان است، قرار است در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ ( برابر با ۲۲ آذر ۹۸) بر روی پرده سینما برود. در طی گفت‌وگو با کارگردان فیلم Wonder Woman یعنی پتی جنکینز (Patty Jenkins) درباره بازگشتی که قرار است رخ دهد، او به طور رسمی اعلام نکرد که بر روی این پروژه کار خواهد کرد.

گادوت در ماه نوامبر امسال نیز قرار است تا در نقش دایانا پرینس (Diana Prince) در فیلم Justice League «لیگ عدالت»  در کنار بازیگرانی مثل، بن افلک (Ben Affleck) در نقش بتمن (Batman)، جیسون موموآ (Jason Momoa) در نقش آکوآمن (Aquaman)، ازرا میلر (Ezra Miller) در نقش فلش (The Flash) و ری فیشر (Ray Fisher) در نقش سایبرگ (Cyborg) به عنوان گروه رویایی DC، نقش آفرینی کند.

فیلم Wonder Woman در باکس آفیس آمریکای شمالی، بهترین موقعیت را در بین تمام فیلم‌های ابرقهرمانی در طی بیش از ۱۵ سال گذشته کسب کرده است. این فیلم تا به امروز بیش از ۳۸۹ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی جمع‌آوری کرده است و در آخر هفته، از فیلم Guardians of the Galaxy Vol.2 «نگهبانان کهکشان قسمت دوم» گذر کرد.

تاکنون، فیلم Wonder Woman 2 تنها فیلمی است که تعیین شده در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شود. یک هفته قبل از این اعلام، شرکت برادران وارنر برای تعدادی از فیلم‌های خود که در ابهام بودند، تاریخ انتشار معین کرد. این اعلان شامل یک فیلم بدون عنوان DC نیز می‌شد که قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ منتشر شود.

۴ دیدگاه

عناوین محبوب

بالا